יום ראשון, 26 במרץ 2017

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ הינו תהליך שונה מאוד מניקיון רגיל. במהלך תהליך השיפוץ, מצטברים בבית חומרים שונים שהינם הרבה מעבר ללכלוך הרגיל אשר מצטבר ביום יום על פי רוב, הצבע שהיה מעורב בשיפוץ הכתים את החלונות ואת התריסים. בצבעים מבוססים פלסטיק – צבעים היוצרים כתמים קשים מאוד להסרה בשימוש באמצעים ביתיים בלבד. בנוסף, עלולים להיות בבית שעבר שיפוץ כתמים שמקורם בדבק ואפילו במלט שנעשתה באמצעותו עבודה בלתי מדויקת.
הניקוי הנדרש לאחר השיפוץ
לכן, לאחר השיפוץ יש צורך בתהליך של ניקוי יסודי הכולל את כל חלקי הבית. יש לדאוג לפעולה של הסרת שאריות צבע ובניה, שכן כפי שנאמר, גם אם השיפוץ בוצע באופן מקצועי- עלולים להצטבר כתמים קשים להסרה על גבי חלונות, דלתות, או תריסים.
במידה והשיפוץ כלל גם את חדרי אמבטיה או שירותים, חשוב מאוד לדאוג לניקוי יסודי גם של החדרים הללו משאריות של דבק וחומרי בנייה, לרבות כל סוג של כלים סניטריים המצויים בהם. לרוב, בחדרים אלה נעשה שימוש בלא מעט אריחי קרמיקה עדינים, שיש צורך בטכניקות מיוחדות כדי לנקות אותם מבלי לפגום במראה ובברק שלהם.
בנוסף לכך, סביר להניח שהצטברו לא מעט חומרי בנייה וצבע על גבי מרצפות הבית. לכן, פעמים רבות יהיה גם צורך בניקוי מרצפות יסודי, לרבות ניקוי פנלים על מנת להשלים את העבודה. במידה ומדובר בריצוף אריחי שיש יוקרתיים, יש צורך לעשות שימוש בטכניקות מיוחדות לצורך ניקוי שיש, כמו למשל שיטות פוליש שונות.
לבסוף, אין צורך להזניח גם את חדר המדרגות המוביל אל הבית. ניקוי יסודי ומקצועי יכלול גם ניקוי מדרגות, כולל מעקות, כל שכל זכר ללכלוך שנוצר כתוצאה מן השיפוץ ייעלם לחלוטין והבית ייראה ממש כמו חדש.

שירות אמין ומקצועי
אם אתם מעוניינים בקבלת שירותי ניקיון לאחר שיפוץ ולא מעוניינים להתפשר על פחות מבית עסק מקצועי ואמין, התקשרו עוד היום לנקי וקליק. אנו פועלים מזה שנים בתחום הניקוי על סוגיו השונים, ונוכל לסייע לכם בביצוע ניקיון יסודי ומקיף של כל חלקי הבית שעבר שיפוץ.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה